"Підтримаймо своїх!" Послуги пропонують будівельники з нашої громади

Дата: 06.06.2022 10:32

«Підтримаймо своїх!»

У цей непростий час, як ніколи, ми маємо бути згуртованими, підтримувати та допомагати один одному. Тому, за ініціативи голови Терешківської ТГ Віталія Турпітька, було започатковано проєкт, де розповідаємо про людей з нашої громади, які мають власну справу, захоплення, що приносили доходи в мирний час.

Нелегко зараз представникам будівельної галузі, які залишилися без роботи. Але життя не стоїть на місці й часто  послуги будівельників конче необхідні людям – комусь терміново потрібно відремонтувати дах, комусь – замінити сантехніку, бо чекати завершення війни аж ніяк не можна. Бригада кваліфікованих будівельників з нашої громади пропонує мешканцям свої послуги. Хлопці виконують роботи швидко, якісно, за доступними цінами. Виконання робіт за місцем проживання дає змогу будівельникам додатково здешевлювати вартість робіт. А дисконти у будівельних магазинах – придбати матеріали за вигідними цінами.

Бригада будівельників виконує всі види будівельних робіт, зокрема:

-утеплення фасадів (мокра і суха технології, облаштування вентильованих фасадів);

-покрівельні роботи;

-укладання тротуарної плитки;

-сантехнічні роботи, включаючи встановлення теплої підлоги;

-електромонтажні роботи (допуск - 10 000 В);

-внутрішні оздоблювальні роботи.

Будівельники готові допомогти вам в обранні найоптимальнішого виду виконання робіт, підборі та закупівлі будівельних матеріалів.

Контактна особа – Олександр Лукашов,

050 718 74 26.

Зберігайте корисні контакти! Поширюйте, будь ласка,  інформацію про наших земляків, розповідайте друзям та знайомим!

Якщо знаєте про кого ще можна розповісти – телефонуйте: 099 982 77 78.

Життя триває! Разом ми – сила!