Громада придбала автопідйомник для власних потреб

Дата: 03.06.2022 15:25

Нарешті у нашій громаді з’явилася можливість вирішувати проблеми аварійних робіт самотужки. Вдалося закупити підйомник на базі автомобіля IVECO, висота підйому – 18 метрів, вантажопідйомність – 250 кг. Автопідйомник має чимало корисних функцій для результативного виконання робіт.

Закупівля цього автопідйомника для громади надзвичайно актуальна, адже раніше для ліквідації аварійних дерев доводилося орендувати підйомник, а це досить дорого. Станом на сьогодні в нашій громаді близько 150 аварійних дерев, які потребують ліквідації. Тож найближчим часом КП «Благо», у використанні якого й буде цей автомобіль, після проходження необхідного навчання бригади, що буде займатися роботами, приступить до випилювання аварійних дерев. Сьогодні з самого ранку корисне придбання випробували  і тепер чекаємо автопідйомник уже за роботою в населених пунктах громади.