Щира вдячність ГО «Кампус  освітньо-культурних та туристичних  ініціатив «Едісон»за гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.06.2022 14:39

Наша громада отримала гуманітарну допомогу  для внутрішньо переміщених осіб, які на сьогодні проживають в нашій громаді, від ГО «Кампус  освітньо-культурних та туристичних  ініціатив «Едісон»  – найнеобхідніші  засоби гігієни. У цей нелегкий час кожен наближає перемогу на своєму фронті.  І забезпечення усім необхідним людей, які втратили домівки внаслідок бойових дій, - завдання на сьогодні одне з надважливих.  Щира вдячність усім, хто не стоїть осторонь, підтримує й надає допомогу тим, хто її сьогодні потребує найбільше.