Дотримуйтесь правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Дата: 26.05.2022 14:35

Зберегти життя та здоров’я кожного українця – основне завдання в умовах війни. Навіть у відносно безпечних регіонах небезпека може чатувати там, де її не чекаєш. Кожен має бути обізнаний щодо ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами. І особливої уваги в цьому питанні потребують наші діти. Фахіці ДСНС України за сприяння USAID створили відеоролики для найменших, в яких ідеться про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами. Перегляньте, будь ласка, його разом зі своїми дітьми.

Пам'ятайте: у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102!

Ні в якому разі не намагайтеся самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.