Щорічно у третю неділю травня  в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 15.05.2022 07:00

Великий терор – масові політичні репресії 1937 – 1938 років ХХ сторіччя, на жаль, не залишився в минулому. Нинішня путінська росія потворно наслідує тодішні ганебні методи, фактично вчиняючи геноцид Українського народу уже в ХХІ столітті на українських землях.

Сьогодні Україна демонструє надзусилля у боротьбі з підступним ворогом, вибиваючи російських окупантів з нашої рідної землі та виборюючи тим самим мир у всьому світі. Вічна пам’ять та слава нашим Героям, які пожертвували своїм життям у боротьбі за волю та незалежність України. Ми дружні, сильні, як ніколи. Перемога – за нами!