Звернення голови громади Віталія Турпітька 10.05.2022

Дата: 10.05.2022 15:23

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-На превеликий жаль, протягом вихідних на території нашої громади сталося дві надзвичайні події. Мешканка с.Терешки потрапила під електропотяг та загинула. Також зафіксовано випадок порушення правил поводження зі зброєю. Порушник -  військовий ЗСУ, мешканець нашої громади, який  прибув у відпустку. Його оперативно затримали працівники поліції разом із працівниками служби правопорядку та членами нашого добровольчого підрозділу.

- Отримали другу партію гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на нашій території, від Полтавської обласної військової адміністрації. Продовжуємо видавати продуктові набори.

-У звязку з перебоями забезпечення нашого КП «ЖЕО» пальним, склалася критична ситуація з вивезенням сміття в повному обсязі . Велике прохання до усіх вас: по можливості, не викидайте в цей час сміття. Сподіваємось, що найближчим часом ситуація з пальним владнається і ми повернемось до нормального режиму вивезення сміття.

-Незважаючи на воєнний стан, розпочали ямковий ремонт дороги до села Терешки, до переїзду. Плануємо здійснити ямковий ремонт дороги та одну карту довжиною близько 100 м відремонтуємо повністю.

Дякую за увагу! Єднаймося! Разом ми – Україна!