Пам’ять потрібна полеглим, живим необхідна увага!
Дата: 08.05.2022 16:26
Кількість переглядів: 202
Сьогодні, як і щороку, вшановували героїв, загиблих у Другій світовій війні. Керівництво громади, депутати здійснили покладання квітів та екологічних гірлянд, які виготовили працівники культури, до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків, розташованих на території нашої громади.
За доброю традицією, керівництво нашої громади відвідало вдів учасників бойових дій та працівників тилу, звісно ж, не з пустими руками, та ще й музичним сюрпризом від учасників художньої самодільності нашої громади . Користуючись нагодою, також привітали жінок і з Днем матері, який сьогодні відзначається в Україні.