Звернення голови громади Віталія Турпітька 27.04.2022

Дата: 27.04.2022 16:53

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна. Грубих порушень правопорядку не допущено.

-Критичною залишається ситуація з вимушеними переселенцями, їх уже понад 1400 в громаді. Намагаємось видавати гуманітарну допомогу, вишукуємо джерела надходження гуманітарної допомоги для людей, які знайшли прихисток у нашій громаді.

-Провели попередній аналіз бюджетник показників. На превеликий жаль, як і в більшості громад України, очікуємо недовиконання. Не дивлячись на це, намагаємось займатися благоустроєм, підтримувати порядок у громаді, здійснюємо прибирання усіх без винятку кладовищ. Плануємо виконати хоча б ямковий ремонт частини наших доріг.

- Щиро надіюся, що цей рік стане останнім, коли нам доводиться прибирати штучні квіти з кладовищ громади. Наші служби намагаються знайти шляхи утилізації цих відходів, адже штучні квіти не приймають навіть сміттєзвалища. Дуже всіх прошу: не приносьте штучні квіти на кладовища! Посадіть краще живу квітку, таким чином пом’яніть своїх родичів.

Дякую за увагу. Разом ми – Україна!