Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області інформує
Дата: 19.04.2022 10:28
Кількість переглядів: 287
Шановні громадяни!
У період святкування Великодня звертаємося до Вас з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті. Також нагадуємо про заборону відвідування лісів, лісопаркових зон, лісосмуг. У разі виникнення пожежі або виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів – негайно телефонуйте «101»!
Полтавське районне управління ГУ ДСНС України
у Полтавській області