Звернення голови громади Віталія Турпітька 08.04.2022

Дата: 08.04.2022 16:07

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді стабільна та контрольована.

-Критична ситуація склалася з приводу великої кількості вимушених переселенців у громаді. Вночі прийняли більше 70 осіб із зони активних бойових дій. Розмістили людей у закладі дошкільної освіти. Кожного дня кількість вимушених переселенців стрімко зростає. У кого є можливість надати прихисток переселенцям, повідомте, будь ласка, у сільську раду або телефонуйте: 099 256 63 02.

-Від себе особисто та від імені Терешківської громади хочу подякувати Андрію Замчію, волонтеру, який допоміг добровольчому формуванню нашої громади  в пошитті розгрузок та плитоносок. А також нашим дівчатам, які під керівництвом Ірини Кгаєвської організували пошиття необхідних речей для захисників.

- Велика подяка Ларисі Шевченко , яка організувала цілодобове чергування та забезпечує харчуванням наших захисників та переселенців.

Обєднуймось! Разом ми – Україна!