До уваги мешканців нашої громади, які надають прихисток вимушеним переселенцям у своїх оселях та бажають отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО
Дата: 07.04.2022 14:22
Кількість переглядів: 292
Для оформлення документів на отримання компенсації вам необхідно звернутися до сільської ради, маючи при собі : паспорт, ідентифікаційний код, документ, що підтверджує зареєстроване право власності на житло (обов’язково! ), довідку про реквізити з банку (номер рахунку, на який надалі будуть перераховуватися кошти), довідки ВПО всіх осіб, які проживають. Подати заяву на отримання компенсації можна до 5 числа кожного місяця.
Приймання документів у сільській раді здійснюватиметься щоденно, крім вихідних, з 08.00 – 15.00.