«Підтримаймо своїх»: Родина з Кашубівки вирощує на продаж розсаду овочевих культур та квітів

Дата: 07.04.2022 11:54

У цей непростий час, як ніколи, ми маємо бути згуртованими, підтримувати та допомагати один одному. Тому, за ініціативи голови Терешківської ТГ Віталія Турпітька, започатковуємо новий проєкт, де будемо розповідати про людей з нашої громади, які мають власну справу, захоплення, що приносили доходи в мирний час. Сьогодні ці люди втратили можливість брати участь у виставках, здійснювати доставку своєї продукції в інші регіони України, проте ця продукція може бути цікавою та корисною для наших мешканців

Сьогодні познайомимо вас з мешканкою Кашубівки Аліною Камфорович, яка разом із своєю родиною вже четвертий рік займається вирощуванням розсади овочів та квітів. Ця діяльність для багатодітної сімї стала уже невеличким сімейним бізнесом. А розпочалося все кілька років тому з придбання Аліною невдалої розсади помідорів. На наступний рік вона спробувала виростити розсаду самостійно, чоловік підтримав ініціативу дружини й побудував теплицю. Цього року родина встановила ще одну теплицю. Тепер доглядають за рослинами усі разом: Аліні із задоволенням допомагають чоловік Володимир, сини Владислав, Всеволод, Ілля та маленька донечка Мирослава – найстаранніша помічничка.

У зв’язку з прогнозованим  дефіцитом овочів, розсада, вирощена цією родиною, стане в нагоді всім, хто вирощуватиме овочеві культури на своїй присадибній ділянці. Для бажаючих придбати  розсаду помідорів, перцю, синіх баклажанів – перелік сортів для вибору.

Помідори:

ранні: Санька, Загадка, Джина, Ляна, Немадор, Леді Досконалість;

середні: Де-Барао (червоні, жовті, чорні), Даліда, Кібіц, Новачок, Персей, Обжора, Лагідний, Волове серце, Мобіл, Ріо Гранде, Алтей, Дубок, Ефемер, Гібрид Тарасенка, Фітостійкий, Рожевий Фламінго, Новачок, Дитячий сахарний, Райські Свічки;

пізні: Дар Заволжя, Девіс 82, Хомстед, Волгоградський;

для любителів екзотики: Золотий потік, Хурма, Рижик, Чорний принц, шоколадна сливка;

черрі помідори: Вишенька, Золотисті.

Усі помідори пікірувані та оброблені від фітофтори.

Перець: Дукат,  Подарунок Молдови;

Баклажани: Алмаз,  Ранній;

Гіркий перець: Баранячий ріг, Карабас –Барабас;

Капуста: рання – Дітмашер; середня - Слава Лежка, пізня - Білосніжка, Харківська, Синя; цвітна - Альфа, Рання.

Для душі  Аліна пропонує розсаду однорічних квітів, адже краса врятує світ, а під час війни позитивні емоції – на вагу золота.

Незабаром можна придбати розсаду квітів: петунії великоквіткові та махрові (кущові), сурфінії, петхоа, калібрахоа, айстри - піоновидні, голчасті, комео, високорослі та низькорослі чорнобривці, жоржини (веселі хлопці), вербени (кущова та ампельна), майорці, колеуси ( кропивка), настурції.

Тож, будемо з розсадою!

Зберігайте номер телефону,  за яким можна отримати всю необхідну інформацію: 096 194 26 67.

Здійснюватиметься підвезення розсади у населені пункти нашої громади.

Для вимушених переселенців – знижки!

Тож, поширюймо інформацію про наших земляків, розповідаймо друзям та знайомим!

Якщо знаєте про кого ще можна розповісти – телефонуйте: 099 982 77 78.

Життя триває! Разом ми – сила!