Звернення голови громади Віталія Турпітька 05.04.2022

Дата: 05.04.2022 16:49

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді контрольована та задовільна.

-Відсьогодні в громаді відповідним розпорядженням  призупинено опалювальний сезон в соціальних закладах нашої громади, крім медичних, в амбулаторіях та ФАПах він продовжується.

-Перевізник за маршрутом Полтава – Головач відновив рейс о 5.40. з Головача, який курсує через Південний вокзал. Також щодня здійснюватимуться рейси о 16.00 з Полтави, 17.00 – з Головача, включаючи вихідні.

-Кількість переселенців у громаді й надалі збільшується. Докладаємо максимум зусиль, щоб ситуація залишалася стабільною.

-Надали інформацію землякам  про Сімейний сад імені Максима Головка, що в Бузовій Пасківці, зараз готуємо наступний матеріал. Якщо знаєте людей, які вирощують розсаду, займаються садівництвом – щось цікаве й корисне для наших людей, передавайте, будь ласка,  інформацію до сільської ради або телефонуйте: 099 982 77 78.

Дякую за увагу. Єднаймося! Разом ми – Україна!