Звернення голови громади Віталія Турпітька 04.04.2022

Дата: 04.04.2022 16:55

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна. Члени добровольчого підрозділу здійснюють патрулювання в населених пунктах громади у нічний час.

-Кількість вимушених переселенців у громаді вже майже 800. Масове прибуття біженців можливе й у подальшому, зокрема з Лозової Харківської області. Готуємо приймати людей у закладах освіти, культури. Вкотре звертаюсь до всіх вас: якщо у вас є можливість надати житло біженцям, телефонуйте: 099 256 63 02.

-Дуже дякую, що розпочали прибирати свої присадибні ділянки. Але, будь ласка, не складайте листя, сміття, дрібні гілки біля сміттєвих баків.

Біля сміттєвих баків можна залишати лише великі гілки, які підуть на переробку за допомогою подрібнювача гілок.

Сміттєві баки – для твердих побутових відходів!

Для листя та дрібних гілок обладнайте на своїх присадибних ділянках компостні ями.

Дякую за увагу. Об’єднуймось, разом ми – Україна!