Звернення голови громади Віталія Турпітька 02.04.2022

Дата: 02.04.2022 16:00

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна.

-Вчергове попереджаю вас про відповідальність за спалювання сухої трави. Вчора на території Заворсклянського старостату знову затримали палія трави. Працівниками поліції складено протокол на порушника, який понесе відповідальність і сплатить штраф.

-Отримали гуманітарну допомогу з області й розпочнемо видавати її з понеділка вже вдруге.

Допомога видаватиметься через відділ соціального захисту населення виконавчого комітету сільської ради на основі довідок внутрішньо переміщених осіб. Додатково отримуємо гуманітарну допомогу від благодійних організацій та фондів першочергово для багатодітних родин, вагітних жінок.

-Щодо ударів по місту Полтава, не маю права розголошувати інформацію. Чекаємо офіційних повідомлень від голови обласної військової адміністрації.

-Комендантська година на території нашої громади відсьогодні триватиме з 21.00 – 06.00.

-На превеликий жаль ( на мій погляд) рада оборони Полтавської області прийняла рішення про дозвіл на торгівлю міцним алкоголем на території області з 12-00 до 18-00.

Єднаймося! Разом ми – Україна!