Звернення голови громади Віталія Турпітька 30.03.2022

Дата: 30.03.2022 16:06

Шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна.

-Виникла невелика надзвичайна подія у нічний час: людина з психічними розладами здійснила підпал майна. Завдяки групі швидкого реагування, яка оперативно  прибула за викликом, пожежу вдалося ліквідувати до приїзду пожежників. Зараз займаємося оформленням госпіталізації мешканки до спецзакладу.

-Загалом ситуація задовільна, продукти в магазинах у наявності, транспорт курсує.

- Підрозділ територіальної оборони ЗСУ, який  перебуває на території нашої громади, вже забезпечений  усім необхідним.

Основне завдання для нашої громади на сьогодні – забезпечити усім необхідним наше добровольче формування: одягом, берцями, обладнанням. У зв’язку зі значним недовиконанням бюджету, я ініціював перераховувати половину свого заробітку на потреби добровольчого формування нашої громади увесь період дії воєнного часу. Мою ініціативу підтримали й заступники та секретар сільської ради.

-Закликаю з суботи розпочати місячник благоустрою на території нашої громади.

-Щодо гуманітарної допомоги.  Вона надходить першочергово туди, де вона найпотрібніша, – в зони активних бойові дій, які перебувають на межі гуманітарної катастрофи.  На превеликий жаль, до нас гуманітарна допомога майже не надходить. З обласних резервів не отримували взагалі нічого. Все, що прибуло до громади, - завдяки нашим особистим зв’язкам, зокрема  відділу соцзахисту сільської ради та КУ «Центр надання соціальних послуг Терешківської сільської ради»».

-Звертаємось до усіх наших мешканців, в кого зупинились переселенці: здійснюйте реєстрацію в сільській раді.

Дякую за увагу. Разом ми – Україна!