Допомога тимчасовим переселенцям: в Україні діє сервіс з пошуку тимчасового житла “Допомагай”

Дата: 30.03.2022 09:36

В Україні діє сервіс з пошуку тимчасового житла для переселенців “Допомагай”, які тікають від авіаударів та боїв з місць, де росія знищує нашу країну.

Сервіс розробила українська ІТ-спільнота і презентує його разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для допомоги українцям.

Якщо ви маєте кімнату/будинок, який ви можете безкоштовно надати внутрішньо-переміщеним особам, які тікають від авіаударів та боїв, розмістіть інформацію про це житло на сайті “Допомагай” https://shelter.dopomagai.org.

На сервісі є гаряча лінія 0(800)332238 (безкоштовно по території України), де вже працює більш ніж 70 волонтерів-операторів, які приймають сотні дзвінків щоденно та допомагають людям, в яких немає смартфону, розмістити оголошення чи знайти прихисток.

Оператори регулярно обдзвонюють оголошення, щоб перевірити стан їх актуальності. Власники житла отримують смс-нагадування з проханням актуалізувати свої оголошення через веб-сайт або гарячу лінію.

У кожної зі сторін є можливість залишити відгук чи скаргу на хоста чи гостя, яку оператори кол-центру перевіряють вручну, що дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв.

Детальніше за посиланням:

Сервіс "Допомагай": як це працює