Звернення голови громади Віталія Турпітька 29.03.2022

Дата: 29.03.2022 16:41

Добрий день, шановні мешканці Терешківської  територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна.

-Найближчим часом прогнозують покращення погодних умов, тому закликаю усіх вас долучитися до прибирання своїх прибудинкових  територій та місць поховання предків.   КП «Благо» вже розпочало прибирання кладовищ на території громади.

-Сьогодні спробували організувати реалізацію молока від ДП ДГ «Степне» в селах Копили та Терешки. Розглядаємо продаж молока й в інших населених пунктах, якщо будуть бажаючі.

-Пасажирські перевезення здійснюються за графіками, з якими ознайомлювали вас  раніше. Маршрутка Полтава – Головач на цьому тижні почне курсувати, окрім буднів, і у вихідні (не здійснюватиметься лише останній рейс – о 16.00 з Полтави, о  17.00 – з Головача).

-Кількість переселенців зростає в нашій громаді щодня. Дуже прошу, якщо у вас є можливість надати прихисток вимушеним переселенцям, будь ласка, передавайте інформацію до сільської ради або телефонуйте: 099 256 63 02.

Загалом ситуація контрольована. Слава Україні!