Звернення голови громади Віталія Турпітька 28.03.2022

Дата: 28.03.2022 14:59

Добрий день, шановні мешканці Терешківської громади!

-Ситуація в громаді задовільна та контрольована. Але вночі, під час повітряної тривоги, хтось увімкнув вуличне освітлення. Зрозуміло, що ми одразу ж відреагували. Зараз вживаємо заходів, щоб унеможливити включення вуличного освітлення сторонніми особами.

-Щодо заборони відвідувати лісові масиви. Це рішення обласної військової адміністрації, для вашої ж безпеки. Але якщо мова йде про населений пункт з якого можливо пройти до найближчої зупинки тільки лісовою дорогою, то ця заборона не застосовуватиметься.

-Кількість вимушених переселенців у нашій громаді збільшується. Ситуація з отриманням гуманітарної допомоги для переселенців складна. Шукаємо контакти різних благодійних організацій, домовляємось. Повністю забезпечуємо потреби дітей, у нас є памперси, молочні суміші, але із забезпеченням усім  необхідним дорослих ситуація критична. На жаль, місцеві мешканці на сьогодні продуктів харчування не передають і практично немає гуманітарних поставок.

- Продукти харчування в магазинах наявні.

-Нагадую: у населених пунктах нашої громади ДП ДГ «Степне» реалізовуватиме  молоко. Для початку завтра, 29 березня,  молоко підвезуть у Вовківку (пятачок) з 7.00 – 8.00, а з 8.30 – у Терешки (ринок). Ціна – 17 грн за 1 літр. Якщо будуть бажаючі купувати молоко, реалізація буде здійснюватись регулярно.

Дякую за увагу. Єднаймось! Разом ми – Україна!