Звернення голови громади Віталія Турпітька 27.03.2022

Дата: 27.03.2022 13:24

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в нашій громаді задовільна та контрольована.

-На жаль, неодноразові наші звернення й попередження щодо запобігання виникненню пожеж, не дали результату. У селі Заворскло сталася надзвичайна подія: спалювання трави призвело до загорання поля та господарчої будівлі. У результаті – згоріла літня кухня домогосподарства, дякуючи швидким та злагодженим діям пожежних ДП «Полтавський лісгосп» з Малої Перещепини, вдалося ліквідувати пожежу та врятувати гараж з автомобілем. Дякую і пожежникам з Полтави, які прибули на виклик та взяли участь у ліквідації пожежі, і старості Заворсклянського старостинського округу Олені Клітній, яка разом із своєю родиною гасили пожежу, і всім мешканцям, які прийшли на допомогу.

-Щодо ситуації з вимушеними переселенцями. На сьогодні у нас уже близько 500 осіб, це лише офіційно зареєстрованих. Багато людей не реєструються. Велике прохання до всіх наших мешканців: якщо у вас перебувають внутрішньо переміщені особи, обов’язково реєструйте їх у сільській раді. Надаємо поки одноразову благодійну допомогу переселенцям. Контактуємо з різними благодійними фондами, але великої кількості гуманітарної допомоги на сьогодні не маємо. Все, що отримуємо, роздаємо.

-Маршрутки курсують за графіком.

-Спробуємо налагодити реалізацію молока від ДП ДГ «Степне» у населених пунктах нашої громади. Розпочнемо з сіл Вовківка та Терешки. У вівторок вже буде продаватися молоко: у Вовківці – з 7.00 до 8.00, а з 8.30 і далі – у Терешках біля ринку. Ціна 1 л – 17 грн, трилітрова банка (3,3 л) – 55 грн 50 коп. Якщо будуть бажаючі, можлива реалізація молока й в інших населених пунктах нашої громади.

Єднаймося! Разом ми – Україна! Слава Україні!