Звернення голови громади Віталія Турпітька 26.03.2022

Дата: 26.03.2022 11:42

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна та контрольована.

- Сьогодні День Національної гвардії України. Щиро вітаю всіх причетних до цього свята.

-Чимало питань сьогодні задають мешканці громади щодо пасажирських перевезень. Кілька слів про те, як курсують наші маршрутки.

За графіком курсують:  Полтава – Писарівка, Полтава – Головач, Полтава – Минівка.

Щодо маршрутки Полтава – Кашубівка: з вівторка, 29 березня,  на маршрут виходять обидва автобуси, в понеділок маршрутка Полтава – Минівка, останній рейс, курсуватиме через села Ваці та Кашубівка.

Полтава – Терешки та Полтава – Вовківка поки курсують за графіком вихідного дня. Також почала здійснювати перевезення й маршрутка Полтава – Верхоли, це інформація для мешканців Вовківки.

-Закликаю всіх починати наводити лад на території наших населених пунктів. Але велике прохання: не складайте листя та сміття біля сміттєвих баків. Організовуйте компостні ями на своїх подвір’ях. З дворів багатоповерхівок листя вивозять самі прибиральники.

-Не забудьте цієї ночі перевести стрілки годинника на годину вперед.

Єднаймося! Разом ми – Україна!