Звернення голови громади Віталія Турпітька 22.03.2022

Дата: 22.03.2022 16:42

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна, контрольована, серйозних правопорушень не допущено.

-На превеликий жаль, на території нашої області продовжують фіксувати випадки підпалу сухостою. Попереджую: під час воєнного стану на паліїв сухої рослинності чекають дуже суворі методи впливу. У разі доведення факту навмисного підпалу, порушник отримає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Якщо ви стали свідком підпалу, маєте можливість запобігти даному злочину, будь ласка, долучайтеся, не будьте байдужими!

-На сьогодні дуже велика кількість вимушених переселенців, які зупинилися в населених пунктах нашої громади, й чимало тих, хто продовжує шукати житло. Велике прохання до всіх вас: якщо маєте можливість надати прихисток вимушеним переселенцям, будь ласка, повідомте за телефоном – 099 256 63 02 («гаряча лінія» з питань переселенців).

-Щодо порушень під час комендантської години. Ситуація з виявленням диверсантів на території нашої області дуже серйозна – їх затримують в різних місцях, часто з українськими паспортами. Тому вкотре наголошую: не порушуйте комендантської години.

-Для любителів оковитої нагадую: у разі виявлення водія за кермом у нетверезому стані, транспортний засіб буде вилучено для потреб ЗСУ та тероборони.

Загалом ситуація задовільна. Будуймо перемогу разом! Слава Україні!