Звернення голови громади Віталія Турпітька 20.03.2022

Дата: 20.03.2022 13:24

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна та контрольована.

-Полтавська обласна військова адміністрація надала дозвіл на продаж алкогольних напоїв міцністю до 5 %. Але це не значить, що всі заклади торгівлі зобов’язані займатися реалізацією слабоалкогольних напоїв, не потрібно від них цього вимагати. Святкувати будемо усі разом після перемоги.

-Продовжуємо формувати штат добровольчого підрозділу нашої громади, триває реєстрація. Сподіваюсь, що охорона правопорядку на території громади ще більше посилиться.

-Дуже важлива інформація щодо випалювання сухостою та сміття. Сьогодні, під час воєнного стану, цей злочин прирівнюється до диверсії, а навмисне підпалювання карається позбавленням волі від 10 до 15 років з конфіскацією майна. Особисто попереджаю усіх щодо недопущення таких випадків, нашим рятувальникам і так сьогодні вистачає роботи.

Дякую за увагу! Слава Україні!