Звернення голови громади Віталія Турпітька 17.03.2022

Дата: 17.03.2022 15:30

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна. Продовжуємо виконувати вимоги воєнного часу.

-Хочеться наголосити, що питаннями енергопостачання займається винятково «Полтаваобленерго». Ні сільська рада, ні представники тероборони не мають жодного відношення до відключення енергопостачання в громаді. Не придумуйте та не розповсюджуйте фейків.

-Щодо світломаскування. Основна вимога – це вимкнене вуличне освітлення, підвищеної уваги до світломаскування у квартирах та приватному секторі немає

-На сьогодні продовжує діяти комендантська година. Те, що в нас немає обстрілів, не означає, що немає комендантської години. Вона вводиться саме для того, щоб забезпечити ваш спокій і порядок у громаді. Порушники нестимуть відповідальність. Дуже прошу: не порушуйте комендантську годину!

-Нашій області пощастило, що вона не потрапила до регіонів, де ведуться активні бойові дії. Наше основне завдання на сьогодні – це відновлення економіки, тому зараз активно починають працювати наші підприємства. Будемо розглядати, у випадку необхідності, можливість видачі відповідних довідок, перепусток для працюючих, які повертаються з роботи під час комендантської години. Головне зараз - провести посівну, максимально відновити виробничі потужності на нашій території, щоб наша економіка працювала.

-Продовжують гинути наші захисники, мирні українці, тому указом президента України Володимира Зеленського ініційовано щодня, о 9.00 вшановувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

Єднаймося! Разом ми переможемо!