Звернення голови громади Віталія Турпітька 09.03.2022

Дата: 09.03.2022 15:17

Добрий день, шановні мешканці громади!

-Ситуація в громаді задовільна. На сьогодні на фронтах спостерігається незначне затишшя, зменшилась кількість обстрілів. Триває евакуація мешканців міста Суми.

-Пасажирські перевезення в громаді здійснюються, але перевізники повідомляють про можливі порушення в графіках курсування автобусів, пов’язані з заправкою транспортних засобів та перетином блокпостів.

-Амбулаторії загальної практики сімейної медицини  працюють задовільно. Переселенці можуть отримати медичну допомогу в усіх амбулаторіях нашої громади.

-Велике прохання до всіх мешканців нашої громади, які надали прихисток переселенцям, звернутися до сільської ради та надати інформацію про людей. Гаряча лінія з питань переселенців: 099 256 63 02 (цілодобово).

-Необхідний запас продуктів у магазинах громади є, перебоїв з постачанням немає.

-Тримаймось! Разом ми – сила!