Звернення голови громади Віталія Турпітька 08.03.2022

Дата: 08.03.2022 11:54

Добрий день, шановна громадо!

-Ситуація в громаді задовільна та контрольована. Продовжуємо збирати продукти харчування для наших військових. Місця для збору – заклади культури громади та Терешківський ліцей. Продовжуємо виготовляти й маскувальні сітки, контролюємо правопорядок у населених пунктах громади в нічний час.

-Дорогі наші жінки, дякую за вашу участь у підготовці до захисту нашої громади. Щиро вітаю вас зі святом весни, бажаю здоров’я, сімейного благополуччя, і найголовніше – нехай всі мрії наших українських жінок збудуться. А основна мрія наших українських жінок сьогодні – це мир в нашій державі. Слава Україні!

-Додаткова інформація. Продовжують курсувати маршрутки:

Полтава – Головач: з 8 березня слідуватиме з Критого ринка через Терешки, Микільське, переїзд у Марківці. Виїзд з Полтави: 07.15; 9.45; 13.15; 16.00. Виїзд з Головача: 8.30; 11.00; 14.30; 17.00.

Полтава – Вовківка: з 8 березня курсуватиме за графіком вихідного дня, додатковий рейс – 18.25 з Полтави.

Полтава – Терешки: курсує за графіком вихідного дня.

Полтава – Кашубівка: здійснює перевезення за графіком вихідного дня.

Полтава – Писарівка: курсує за графіком.

Полтава – Минівка: здійснює перевезення за графіком.

Полтава – Микільське: перевезення не здійснює.

Увага! Під час комендантської години (з 19.00 до 6 години ранку) перевезення не здійснюються. Можливі порушення графіків руху автобусів!

-Загалом ситуація задовільна. Працюємо на перемогу!