Звернення голови громади Віталія Турпітька 06.03.2022

Дата: 06.03.2022 13:39

Добрий день, шановна громадо!

-Ситуація в громаді контрольована. Продовжується патрулювання в нічний час загонами самооборони, покращується логістика на блокпостах. Готуємося до гіршого, але на сьогодні ніяких показників щодо можливості прориву колон ворожої техніки немає. Критичний напрямок – з Харкова, ситуація на ньому – контрольована і задовільна.

-Продовжують прибувати в громаду переселенці, переважно зупиняються на нічний час, а вранці слідують далі. Наша громада долучилася до евакуації дітей із дитячих будинків Харкова. Діти доставлені в безпечне місце, згідно з планом евакуації.

-Щодо ситуації на наших блокпостах. Вкотре наголошую: дотримуйтесь правил проходження блокпостів!

При проходженні блокпоста громадяни повинні:

• зменшити швидкість автомобіля
  • заздалегідь приготувати документи для перевірки
  • вимкнути фари
  • увімкнути аварійне світло
  • не вести відеозйомку
  • без дозволу військових не виходити з автомобіля
  • чітко відповідати на питання військових
  • бути готовими на вимогу відкрити багажник та оглянути салон автомобіля
  • після огляду та дозволу продовжити рух і не набирати швидкість різко

-Шановні мешканці, ви бачите лише маленьку частину того, що діється. Ми в сільській раді бачимо, що загалом відбувається на території нашої громади, військові в районі – на рівні району володіють ситуацією. Будь ласка, не заважайте військовим виконувати свою роботу!

-Вчора депутатський корпус нашої сільської ради підтримав звернення Президента України до НАТО та керівництва низки країн з проханням закрити небо над Україною. Звернення направлено керівництву нашої держави.

- Йде 11 день війни, психіка людини виснажується. Прохання до всіх – дивіться новини трохи рідше, займайтеся будь-якою працею, яка відволікає від тривожних новин. Дякую за увагу!