Інформація щодо введення воєнного стану в Україні

Дата: 24.02.2022 10:23

Повідомлення від «Штабу національного захисту Полтавської області»:

Шановні громадяни!

Зберігаємо спокій! Залишаємось вдома! Працюють лише підприємства критичної інфраструктури та ті, що забезпечують виконання важливих державних завдань.

Сигнал для евакуації – лише «Повітряна тривога!»

Звернення голови громади Віталія Турпітька:

Шановні мешканці громади!

Станом на зараз ситуація на території нашої територіальної громади спокійна. У зв’язку з введенням на території України воєнного стану, працюють лише об’єкти критичної інфраструктури. Освітні заклади громади переведені в режим дистанційного навчання.

Можливі тимчасові відключення електропостачання, водопостачання та мобільного зв’язку. Рекомендуємо зробити запаси питної води.

Триває запис до добровольчого загону національного спротиву та реагування на надзвичайні ситуації нашої громади. Чоловіки та жінки призовного віку можуть записатися до загону за телефонами: 050 517 37 44; 098 041 35 11  або у кабінеті військово-патріотичного виховання Терешківського ліцею. У разі загострення ситуації, рекомендуємо чоловікам та жінка, які бажають захищати громаду та мають зброю, гуртуватися! Місце збору – Терешківський ліцей.

Велике прохання до всіх: не панікуйте, зберігайте здоровий глузд! По можливості  залишайтеся  вдома. Про стан справ у нашій громаді оперативна інформація надаватиметься регулярно.