Відкриття оновлених комп'ютерних класів у Головачанській та Вацівській школах

Дата: 18.02.2022 17:58

Учора одразу в двох навчальних закладах громади – Головачанському комунальному закладі загальної середньої освіти та Вацівській філії  І – ІІ ступенів Терешківського ліцею відкрили після ремонту та переоснащення компютерні класи.

Тепер учителі викладатимуть інформатику, надзвичайно потрібний у реаліях сьогодення предмет, маючи в своєму арсеналі найновішу техніку – потужні комп’ютери, сучасне інтерактивне табло. Техніку для навчання  обирали, керуючись побажаннями вчителів інформатики.

Інтерактивне табло з безліччю функціональних можливостей дасть змогу усім вчителям-предметникам зробити уроки ще більш цікавими та пізнавальними.

Детальніше – у сюжеті