Школярі Терешківського ліцею та Головачанського КЗЗСО навчатимуться з використанням технологій дистанційного навчання

Дата: 31.01.2022 16:06

Зважаючи на зростання захворюваності на ГРВІ, в т.ч. на COVID-19, в освітніх закладах нашої громади та збільшення кількості випадків інфікування здобувачів освіти та працівників, з метою переривання ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та стримування епідемії, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України та рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області від 27.01.2022, на засіданні комісії З ТЕБ і НС Терешківської сільської ради сьогодні, 31 січня 2022 року, було прийнято рішення про організацію освітнього процесу  з використанням технологій дистанційного навчання:

•  5 - 11 класи у Терешківському ліцеї – з 1 по 4 лютого 2022 року;
  •  1 - 11 класи у Головачанському комунальному закладі загальної середньої освіти – з 1 по 11 лютого 2022 року.

Вацівська філія І – ІІ ступеня ім.В.Тюріна  та Кашубівська філія І ступеня Терешківського ліцею, Ватажківська філія Головачанського КЗЗСО та всі заклади дошкільної освіти громади продовжують працювати у звичному режимі, з дотриманням карантинних вимог.

Стан захворюваності на COVID-19 на території громади постійно моніториться та перебуває на контролі в керівництва, тож в разі необхідності будуть терміново запроваджені обмежувальні заходи.

Нагадуємо:

Дотримуйтесь карантинних вимог! За перших ознак респіраторних захворювань у вас чи ваших дітей залишайтеся вдома, звертайтеся до сімейного лікаря, не займайтеся самолікуванням! Бережіть себе та своїх близьких!