Представників бізнесу Полтавщини запрошують на вебінар щодо електронних товарно-транспортних накладних

Дата: 27.01.2022 14:40

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні»

За ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації відбудеться вебінар із представниками регіонів щодо впровадження е-ТТН в Україні.

Спікерами будуть:

Іван Затварський – керівник проєктів цифрової трансформації Мінцифри у сфері інфраструктурних проєктів.

Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

Під час заходу спікери чітко та кваліфіковано пояснять особливості переходу з паперової на електронну форму товарно-транспортної накладної та дадуть відповіді на питання учасників.

Посилання на онлайн зустріч    https://us02web.zoom.us/j/87453103179

Зазначимо, що на період пілоту команда ГО «Інститут аналітики та адвокації» є адміністратором системи е-TTН.

Впровадження системи е-TTН здійснюється за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».