Хореографічний колектив з нашої громади успішно дебютував на міжнародному конкурсі

Дата: 16.01.2022 10:59

Студія сучасного танцю «Асорті» (керівник Марія Білько) Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Терешківської сільської ради (директор Марина Григорович) став лауреатом І ступеня Міжнародного Різдвяного фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя» в номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Сучасний танець», ІІ вікова категорія.

А приємним бонусом до Кубка переможця став сертифікат на 5 000 гривень для участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Морський бриз», який відбудеться у червні цього року на курорті «Рибаківка» в Миколаївській області.

Щиро вітаємо переможців та всіх, хто допомагав та підтримував на шляху до першої, але такої важливої та бажаної перемоги. Ну й звичайно ж, подальших успіхів студії «Асорті» та нових перемог. Так тримати!!!