Увага! Інформація щодо пасажирських перевезень у святкові дні!

Дата: 31.12.2021 10:46

-На маршруті Полтава – Терешки 1,2,3 січня 2022 року  курсуватиме один автобус. 1 січня перший рейс здійснюватиметься о 10.20 з Полтави.

-Автобус за маршрутом  Полтава - Кашубівка 1, 2, 3 січня слідувати не буде, всі інші святкові й вихідні дні – на рейсі буде одна маршрутка.

-За маршрутом Полтава – Головач 1 січня рейси здійснюватися не будуть. Всі інші дні  автобус слідуватиме за графіком.

-Полтава – Минівка усі дні  здійснюватиме пасажирські перевезення за графіком.

-Полтава – Копили: 1 січня – вихідний день. Інші дні – за графіком.

-Автобус за маршрутом Полтава – Писарівка 1 січня слідувати не буде. 31 грудня 2021 року – не здійснюватиметься останній рейс. Всі інші дні – за звичним графіком.

-Полтава – Микільське - Безручки: 1 та 2 січня – вихідні дні. Інші дні – за графіком.