Діти пільгових категорій, які мешкають у нашій громаді, отримали солодкі подарунки

Дата: 29.12.2021 16:09

Понад 300 солодких подарунків закупили за кошти місцевого бюджету для дітей пільгових категорій від народження до 14 років, зокрема дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей учасників АТО/ООС, з багатодітних родин та внутрішньо переміщених осіб. Нехай новорічна казка прийде в кожен дім, а наступний рік обовязково стане щасливішим за попередній!

Хто ще не отримав подарунків, а належить до перелічених пільгових категорій, поспішіть, подарунки чекають на вас у сільській раді.