Привітання від «Полтавської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників ім.Героя України, Героя Небесної сотні В.Чміленка»

Дата: 07.12.2021 10:11

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення.  Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції хай знаходять підтримку і втілюються у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громад.
         Бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я,  щастя,  родинного благополуччя та здійснення  всіх Ваших життєвих планів та задумів!  Тримайтеся справедливого, чесного шляху і, не знаючи на ньому поразок, примножуйте гідність дійсно народної влади!

З повагою,

Голова ГО «Полтавська обласна асоціація

фермерів і приватних землевласників

ім.Героя України, Героя Небесної