Зустріч у Полтавській ДПІ на тему: «Переваги подачі податкової звітності за допомогою електронних сервісів»

Дата: 30.11.2021 11:15

У Полтавській ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області   відбулася зустріч на тему: «Переваги подачі податкової звітності за допомогою електронних сервісів», а також були роз’яснені деякі питання щодо порядку сплати громадянами податку на доходи фізичних осіб та військового збору. На запитання платників податків відповідала – головний державний інспектор    Лариса КУЩ.

Звичайно, що під час подання звітності в електронному вигляді, у  пересічного громадянина виникає безліч питань.  Серед  них такі: чи є безкоштовною послуга з отримання електронних ключів, яким чином платник податків може подати звітність в електронному вигляді, які переваги має платник при поданні звітності в електронному вигляді, які електронні сервіси може використовувати платник податків для подачі електронної звітності, як завантажити кваліфікований сертифікат відкритого ключа та інші. Запитувачі отримали вичерпні відповіді від податківців на всі свої запитання.

Крім цього, Лариса Кущ докладно інформувала учасників щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Полтавська ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області