Заклади соціальної інфраструктури Заворскло та Писарівки підключені до швидкісного інтернету

Дата: 30.11.2021 10:38

Підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету стало можливим завдяки проєкту «Інтернет-субвенція»  від  Мінцифри, до  якого долучилася наша громада. Роботи були виконані в максимально стислі строки генеральним підрядником ПАТ Укртелеком, провайдера, який надаватиме послуги. Сьогодні були підписані протоколи тестування швидкості та акти здачі-приймання послуг. Доступ до Інтернету надаватиметься із швидкістю не менше 100 Мбіт/с. За умовами угоди,  до 31 грудня 2022 року послуга широкосмугового доступу до Інтернету надаватиметься без утримання абонентської плати, яка включена у вартість підключення.

Інтернет-зв’язком забезпечені приміщення Заворсклянського старостату з віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАПу, заклад дошкільної освіти, амбулаторія загальної практики сімейної медицини та будинок культури з бібліотекою  в Заворскло, а також заклад культури та приміщення ФАПу, де розміщена й поліцейська станція, у Писарівці. У подальшому керівництво сільської ради планує облаштувати території соціальних закладів  безкоштовними зонами  Wi-Fi.