Хід ремонтних робіт у Вацівській філії Терешківського ліцею - під контролем керівництва громади

Дата: 25.11.2021 14:12

Хід ремонтних робіт у Вацівській філії Терешківського ліцею проінспектували сьогодні голова громади Віталій Турпітько разом із начальником відділу освіти Терешківської сільської ради Ігорем Погорілим та заступником директора Терешківського ліцею Іваном Лазоренком.

Оглянули приміщення харчоблоку та обідньої зали, де вже виконано значний обсяг робіт, а також санвузли, які облаштовуються в навчальних корпусах закладу. Присутні обговорили строки виконання, висловили свої зауваження та побажання виконавцям робіт. У планах керівництва громади – повна заміна системи опалення цього навчального закладу, із будівництвом модульної котельні та встановленням сучасних ефективних котлів. Це питання обговорили на зустрічі з представником проєктної організації.