Про впровадження в громаді ініціативи щодо здобуття учнями Терешківського ліцею професії водія

Дата: 22.11.2021 15:36

Можливості співпраці нашої громади з Полтавським навчальним центром Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України (колишнє ДТСААФ) обговорили на зустрічі голова громади Віталій Турпітько, начальник відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий, заступники директора Терешківського ліцею Дмитро Кравченко та Іван Лазоренко  з директором Центру Анжелою Пономаренко.  Насамперед йшлося про підготовку водіїв різних категорій на базі Терешківського ліцею. Обговорювали різні варіанти впровадження цієї потрібної ініціативи, адже професія водія сьогодні досить перспективна й затребувана на ринку праці. Оволодіння нею в навчальному закладі відкриватиме непогані перспективи для випускників після його закінчення, разом з тим підвищуючи його престижність.

ПНЦ ПОО ТСОУ – заклад зі своєю історією, яка розпочалася у 1946 році зі створення Полтавського автомотоклубу. З часом змінювалася назва, але незмінним залишався девіз закладу: «Готуємо висококваліфікованих спеціалістів, виховуємо патріотів!».  Понад 216 000 водіїв різних категорій стали випускниками Центру.

Цього тижня відбудеться чергова зустріч з питання налагодження співпраці нашої громади із Центром.