У центрі села Терешки висадили ялинку, визначивши місце для святкування новоріччя
Дата: 17.11.2021 09:16
Кількість переглядів: 213
Голова нашої громади Віталій Турпітько разом із депутатами сільської ради Ларисою Шевченко, Ігорем Погорілим, Дмитром Вишегородським визначили місце для головної новорічної ялинки громади, висадивши чотириметрову вічнозелену красуню в центрі села Терешки. Висаджування ялинки стало першим етапом в облаштуванні цієї території, зокрема планується перенести в інше місце сміттєві баки, встановити лавочки, а до Нового року та Різдва встановлювати тут святкові локації. Сподіваємося, що ялинка гарно приживеться та радуватиме мешканців нашої громади, а в період новоріччя даруватиме ще й святковий настрій.