Сьогодні у нашій громаді урочисто привітали працівників культури

Дата: 09.11.2021 15:48

З вітальним словом  до представників галузі культури, які сьогодні завітали до сільської ради, звернувся голова нашої громади Віталій Турпітько, побажавши присутнім міцного здоров’я, щастя, успіхів та радості від обраної діяльності. Віталій Петрович вручив Почесні грамоти сільської ради Любові Денисенко, завідувачці Ватажківського сільського  клубу, Світлані Номерчук , завідувачці Кашубівського сільського клубу, Вікторії Гібаловій,  керівниці хореографічного колективу «MAX FAN» Зінцівського будинку культури, Владі Калінічевій, завідувачці Терешківської публічної бібліотеки , Назарію Шегері, художньому керівникові Зінцівського  будинку  культури. Дуже приємно, що разом із почесними грамотами найкращі з найкращих  отримали ще й грошові нагороди, які тепер в нашій громаді стануть традиційними  до професійних свят.

Нагороди також отримали Людмила Коротич, Лілія Миненко, Антоніна Пустовіт. Подяками заохотили вокальні колективи нашої громади, зокрема «Калину» Писарівського будинку культури, «Заворскляночку» Заворсклянського будинку культури, «Полісяночку» Кашубівського  сільського клубу, а також  художній колектив «Господарочка»  Минівського сільського клубу  та народний аматорський колектив «Витівки» Зінцівського будинку культури.

Долучилася до привітань представників галузі культури громади Лариса Шевченко, начальниця відділу культури, молоді, спорту та туризму Терешківської сільської ради, який нещодавно розпочав свою діяльність. Лариса Володимирівна щиро побажала колегам невичерпної наснаги, нових творчих звершень,  достойної винагороди за нелегку працю, а також окреслила перспективи діяльності мережі закладів культури громади на найближчий час.