Відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Терешківської територіальної громади до 2027 року

Дата: 05.11.2021 18:15

У роботі засідання взяли участь голова громади Віталій Турпітько, керівники структурних підрозділів сільської ради, комунальних закладів та установ громади, представники громадських організацій та активні мешканці нашої громади. Стратегія громади розробляється за підтримки Швейцарсько-українського проекту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» #DECIDE (https://www.facebook.com/decideUA).

Присутні обговорювали сильні та слабкі сторони нашої громади, можливості та загрози. Експерт зі стратегічного планування Проєкту DECIDE Денис Абрамов презентував SWOT-матрицю, зв’язок сильних та слабких сторін з визначеними членами робочої групи можливостями. Чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади заплановано на кінець листопада, на наступному засіданні планується визначити основне бачення та пріоритетні напрямками розвитку громади.