Дата: 04.11.2021 09:30

Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Терешківської територіальної громади. Стратегія розробляється   за підтримки  Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Учасники робочої групи отримали інформацію від національного експерта проєкту DECIDE про поточний стан розробки стратегічного документа та ознайомилися із результатами опитування представників учительського, батьківського та учнівського колективів громади, яке проводилось в рамках розробки Стратегії. Учасники засідання визначились з пріоритетами  освітньої галузі, обговорили та погодили сильні та слабкі сторони існуючої системи освіти в громаді та бачення Стратегії її розвитку.