Реалізація проєкту зі створення класу «Екології та лісництва» в Терешківському ліцеї – на фінішній прямій

Дата: 21.10.2021 17:51

Сьогодні в нашій громаді побували з візитом представники групи «Нафтогаз» в рамках реалізації проєкту зі створення у Терешківському ліцеї класу «Екології та лісництва» (автор проєкту – Лариса Шевченко, заступник директора Терешківського ліцею). Цей проєкт став переможцем у конкурсі грантів «Енергія розвитку» від групи «Нафтогаз» та був визнаний одним із найкращих. На реалізацію проєкту за умовами конкурсу громада отримала 100 тисяч гривень, ще 20 тисяч виділила сільська рада. На сьогодні завершено ремонт кабінету, замовлено нові меблі для його укомплектування, а при допомозі ДП «Полтавський лісгосп» виготовляються ще й нові стенди в клас. Завдяки реалізації цього проєкту в закладі буде створено умови для навчально-дослідницької діяльності з екологічного напряму.

Гості поспілкувалися з керівництвом громади та ліцею, побували на відкритому теоретично-практичному занятті гуртка «Шкільне лісництво», яке провела Ольга Йосипенко для одинадцятикласників. А практичну частину заняття учні продовжили на дослідній ділянці свого закладу, де вони вирощують саджанці різноманітних рослин. Ростуть там і павловнії, вирощені в рамках конкурсу «Дерево добра», ініційованого головою нашої громади Віталієм Турпітько, і смереки та ялиці, привезені делегацією громади з Ворохти, й багато інших рослин. А сьогодні учні із задоволенням висадили на своїй ділянці насіння липи та канадського дуба.