Оформлення усіх видів соціальних виплат здійснюється в громаді!

Дата: 21.10.2021 09:58

Нагадуємо! З 1 січня 2021 року Управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації приймання громадян не здійснює!

Оформлення субсидій, пільг, компенсацій, усіх видів допомог, а також оформлення посвідчень багатодітної родини сьогодні здійснюється виключно спеціалістами відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Терешківської сільської ради  та адміністраторами ЦНАПів при старостатах.

Приймання громадян здійснюється з 8.00 до 16.00 години, перерва з 12.00 -13.00 год., крім п’ятниці (1 поверх, відділ соціального захисту населення Виконавчого комітету Терешківської сільської ради). Телефон для довідок: (066) 960 03 52