До уваги споживачів природного газу с.Терешки!

Дата: 11.10.2021 10:05

22 жовтня 2021 року в зв’язку з ремонтними роботами, що здійснюватимуться Полтавським УЕГС АТ «Полтавагаз», буде відсутній розподіл природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: с. Терешки, вул. Шевченка, 6, квартири: 71, 83, 95, 107, 119.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки системи газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу буде припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Про це офіційним листом від 06.10.2021 року №57.12/17215 поінформовано Полтавську районну державну адміністрацію, а також Терешківську ОТГ, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та відділ оперативного реагування УЖКГ ВК Полтавської міської ради

Для відновлення розподілу природного газу власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинків необхідно: безумовно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться газові мережі і прилади. Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) у сільській місцевості здійснюється Оператором ГРМ протягом п’яти робочих днів за письмовим зверненням.

За детальнішою інформацією звертайтеся в службу експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання АТ «Полтавагаз» на адресу: м. Полтава, вул. О.Гончара,2, тел.: 50-14-07.