Перші результати співробітництва нашої громади з вищими навчальними закладами

Дата: 08.10.2021 15:47

Сьогодні учні 10 і 11 класів Терешківського ліцею та учні 11 класу Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти побували на екскурсії в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Діти із задоволенням відвідали цікаві майстер-класи, інтерактивні заняття,  які з ними провели викладачі вишу. Дуже зацікавив учнів і Музей грошей, який діє при навчальному закладі.

Науково-педагогічні працівники різних навчально-наукових інститутів та факультетів «Полтавської політехніки» розповіли дітям з нашої громади про широкі можливості, перспективи здобуття вищої освіти та успішного працевлаштування на сучасному ринку праці для молоді Полтавщини.