Допомогу в укладенні угод з ГК «Нафтогаз України» й надалі можна отримати в бібліотечних закладах громади

Дата: 07.10.2021 13:52

Бібліотечні заклади, в які можна звертатися:

-Терешківська центральна публічна бібліотека - с.Терешки, вул.Шевченка, 7, щодня з 10.30 до 14.00 год. та з 15.00 до 17.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-Зінцівська публічна бібліотека – с.Зінці, вул. Театральна, 7, щодня з 10.30 до 14.00 год. та з 15.00 до 17.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-с.Микільське – приміщення колишньої сільської ради, вул.Шевченка, 7, щодня з 10.00 до 14.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-Вацівська публічна бібліотека – с.Ваці, вул.Миру, 17а, щодня з 10.30 до 14.00 год. та з 15.00 до 17.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-Копилівська публічна бібліотека – с.Копили, вул. Горького, 2а, щодня з 10.30 до 14.00 год.  та з 15.00 до 17.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-Кашубівська публічна бібліотека – с.Кашубівка, вул. Центральна, 20а, щодня з 10.30 до 14.00  год. та з 15.00 до 17.00  год.(вихідні дні: неділя, понеділок).

-Заворсклянська публічна бібліотека – с.Заворскло, вул. Соборна, 13,        щодня з 11.00 до 16.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-Ватажківська публічна бібліотека – с.Ватажкове, вул. Чураївни, 3,  щодня, з 11.00 до 15.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

-Головачанська публічна бібліотека – с.Головач, вул. Кобзаря, 74, щодня, з 11.00 до 15.00 год. (вихідні дні: неділя, понеділок).

Документи, які потрібні для укладення угоди:

-паспорт;

-ідентифікаційний код;

-повідомлення від АТ «Полтавагаз» про нарахування послуг за доставку газу або квитанція за доставку газу від АТ «Полтавагаз» (цей документ необхідний для перевірки вашого ЕІС-коду( індивідуальний газовий номер вашого будинку чи квартири));

-документ, який підтверджує право власності на житло.

Найбільш типовими правовстановлюючими документами, які підійдуть для зміни постачальника газу, є:

• договір щодо нерухомого майна (дарування, купівля-продаж тощо);

• свідоцтво про право на спадщину;

• свідоцтво про право власності, видане органом приватизації;

• свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане до 1 січня 2013 року органом місцевого самоврядування або місцевою державною адміністрацією;

• судове рішення.