Триває ремонт артезіанської свердловини в Заворскло силами КП "ЖЕО"

Дата: 05.10.2021 16:47

У зв’язку з аварією на артезіанській свердловині в Заворскло, яка сталася пізно ввечері 2 жовтня, населений пункт залишився без водопостачання. Силами КП «ЖЕО» здійснюється ліквідація аварії в екстреному порядку. У понеділок працівники підприємства з другої спроби змогли підняти водяний насос. Тимчасово підключили малопотужний насос для надання населенню хоча б мінімальних послуг з водопостачання . Вчора вночі було зроблено спробу запустити цей насос, але перед працівниками «ЖЕО» постала нова проблема – відсутність води в самій свердловині та сильна засміченість фільтрів. А це вже - результат того, що не здійснювались роботи з планового очищення фільтрів та водопостачальної мережі, які мали здійснюватись регулярно.

На сьогодні КП «ЖЕО» займається очищенням свердловини поки своїми силами, за потреби буде залучено спеціалізоване підприємство. Все, що залежить від комунального підприємства, виконується оперативно та в повному обсязі. Вибачте за тимчасові незручності.