Робоча група з розробки Стратегії розвитку Терешківської територіальної громади на 2022 – 2027 роки провела друге засідання

Дата: 01.10.2021 13:22

Відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії громади за участю голови Терешківської територіальної громади Віталія Турпітька, керівників структурних підрозділів сільської ради, представників громадських організацій, активних мешканців громади. Стратегія громади розробляється за підтримки Швейцарсько-українського проекту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»  (https://www.facebook.com/decideUA).

Експерти зі стратегічного планування проєкту  DECIDE  Денис Абрамов та Мирослав Кошелюк презентували присутнім результати опитувань мешканців громади та молоді, які проводились для визначення основних проблем та перспектив розвитку населених пунктів в рамках розробки стратегічного документу громади, та ознайомили з попереднім проєктом профілю соціально-економічного розвитку громади.

«Проведене опитування підтвердило «слабкі» сторони нашої громади, про які ми знаємо і над якими постійно працюємо, - зазначив голова громади Віталій Турпітько, - ми на правильному шляху».

Наступне засідання робочої групи заплановане на жовтень.